İşte Tevhid

17,50

Stokta yok

Ürün açıklaması

İşte Tevhid
Şeyh Prof. Dr. Ziyaeddin El-Kudsi

İşte Tevhid!…. İşte, Allah (c.c)’nün mükellef olarak isimlendirdiği her kişiyi bilmekle yükümlü tuttuğu ilahi hakikatler… Cennetin anahtarı olan “La ilahe illallah” kelimesine iman, manasını bilmek ve buna hakkıyla iman etmekle ortaya çıkar ve şirkten ve müşriklerden uzak kalmakla korunabilir. Bu sayılanları gerçekleştirebilmek ise tevhid-şirk sınırlarını tamamen vahiyden kaynaklanan bir yaklaşımla “sağlam delillere” dayanarak “bilmeyi” gerektirir.

İşte bu kitap, kişinin dünyası ve ahireti için son derece önemli olan bu büyük meseleyi, sade ve anlaşılır bir üslub, Kur’an ve sünnetten kaynaklanan sağlam delillerle güzel bir şekilde ortaya koyuyor.

Bu değerli eseri sadece okumuş olmak için değil; okutmak, ezberlemek-ezberletmek ve en önemlisi yaşamak ve yaşatmak için okuyan kimselere ne mutlu!…

5.00 Beş üzerinden

review for İşte Tevhid

  1. Admin Hakyayınları

    Bu kitap size bilmediğiniz / sizden gizlenilen bir çok hakikati öğrenmenize vesile olup ufkunuzu genişletecek.. İslam’ı, hakkı gizleyenlerden/ saptıranlardan değil gerçek Kuran’ın temel öğretilerine ve mesajına göre öğrenebileceğiniz bir kaynak. Müslüman olmak ve Müslüman kalmak isteyen bireyler güvenle okuyabilir. Hiç bir çelişki / batıl söz bulamayacaksınız..